Угода
Перед переглядом Сайту уважно вивчіть цю угоду. Якщо Ви не згодні з будь-яким із пунктів даної угоди, залиште цей сайт.
Правила використання Сайту.
Ми даємо Вам можливість переглядати та використовувати матеріали зібрані на Сайті виключно для особистого не комерційного використання.
Забороняється поширювати і передруковувати матеріали, надані на Сайті в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних або некомерційних цілей. Будь-яке використання матеріалів з нашого ресурсу, на інших сайтах, забороняється.
Відповідальність.
Матеріали,  на Сайті, надаються «як є» без будь-яких гарантій. Ми не гарантуємо точності і повноти матеріалів, наданих на Сайті. Ми в будь-який час без попередження маємо право вносити зміни в матеріали, що надаються на Сайті. В випадку не відповідності будь-яких матеріалів ми не зобов'язуємося змінювати їх. Ми не несемо відповідальності за будь який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання нашого Сайту.
Коментарі, Відгуки та Огляди.
Залишаючи коментарі, Відгуки і розміщуючи Огляди на Сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не порушує авторські права, а також якимось іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь з тим, що будь-яке Ваше повідомлення на Сайті ми можемо видалити без вашої згоди, а також безоплатно використовувати за своїм розсудом. Ми не несемо відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.
Реєстрація на Сайті.
Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
Інформація, надана Вами, є конфіденційною і не передається третім особам, крім обґрунтованих випадків, передбачених законом України.
Ми запитуємо Ваші персональні та контактні дані, виключно для обробки Вашого замовлення і надання інформації про новинки та акції .
Залишаючи свою email адресу, номер телефону та іншу інформацію на нашому Сайті, Ви підтверджуєте свою згоду на зберігання, обробку і використання вказаної Вами інформації.
Якщо ви хочете відписатися від новин, повідомлень, акційних пропозицій та будь-якої іншої інформації, у Вас виникли питання або ви виявили зловживання Вашою email адресою або телефоном, Ви завжди можете зв'язатися з нами, зателефонувавши нам по телефону або через форму зворотного зв'язку.
У результаті реєстрації Ви отримуєте «логін» і «пароль», за безпеку яких Ви несете повну відповідальність. Також несете відповідальність за всі дії, при яких використовувався Ваш «логін» і «пароль»  для доступу до Сайту. У разі втрати логіну та паролю доступу до Сайту Ви погоджуєтесь повідомити про це нам.
В своєму особистому кабінеті Ви завжди можете внести зміни або видалити надані персональні та контактні дані.
При відвідуванні Сайту ми збираємо, зберігаємо і обробляємо IP-адресу, дату і час відвідування, тип браузера, мова, файли coockies — виключно для надання послуг пов'язаних з діяльністю Сайту.
Ця інформація є конфіденційною і не передається третім особам, крім обґрунтованих випадків, передбачених законом України.
Якщо у Вас виникли питання стосовно використання Сайту, конфіденційності або Ви виявили зловживання наданою інформацією, Ви можете зв'язатися з нами, зателефонувавши за телефоном: 044 221 94 44, або написати нам через форму зворотного зв'язку.